Math, asked by ravikumarindia26, 1 year ago

15
9. Cost of 1 l of milk is. Find the cost of I of milk.
28​

Attachments:

Answers

Answered by sabhajeetgovt
0

Answer:

please mark me as brainlist ☺️.....

Step-by-step explanation:

please follow me ☺️☺️☺️

Similar questions