15. The cost of grassing a square lawn at 1.35 per
![{m}^{2} {m}^{2}](https://tex.z-dn.net/?f=+%7Bm%7D%5E%7B2%7D+)
72,037.35. Find the cost of fencing it with wire
two times at 2.85 per m.
Answers
Answered by
1
Answer:
sorry I didn't know the answer
Similar questions