Math, asked by gurman1941, 11 months ago


3. The cost of 2 kg of apples and 1kg of grapes on a day was found to be 160. After
month, the cost of 4 kg of apples and 2 kg of grapes is 3 300. Represent the situatio
algebraically and geometrically

Answers

Answered by badalsinghrawat1996
1

make me brainlist

Step-by-step explanation:

you can like me and make me brainlist

Similar questions