Math, asked by anushkashimpi5a, 6 hours ago

32 kilograms of rice cost 800.

make the division word problem and solve. ​

Answers

Answered by gouravdabas28
1

Answer:

I don't no

Step-by-step explanation:

Ok I am sorry please mark me brainlist

Similar questions