Math, asked by bansalpriyanka598, 5 months ago

4.
Apples are sold at ₹48 4/5 per kg. Whatis the cost of ₹3 3/4 kgof apples​

Answers

Answered by siddhip2409
5

Apples are sold at rupees 48 4 / 5 per kg. what is the cost of 3 3 / 4 kg of apples ?

Answer : The cost of 3 3 /4 kg of apples = 183 rupees

Answered by kaki50
0

Answer:

Sorry I don't know the answer.

Similar questions