7. Mangoes are sold at 3 43 per kg. What is the weight of mangoes available for 326
2
3.
3
8. If the cost of a notebook is 27 how many notebooks can be purchased for 2497
Answers
Answered by
1
Answer:
i have solved it please like
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/dd0/333d01bd1968206a6be9f3d157b34ed5.jpg)
Similar questions