Math, asked by bhushankulkarni711, 6 months ago

8 If 25 pencils cost * 112.50, what will be the cost of 18 pencils?
9 If 6 oranges can be bought for 22, how many oranges can be bo​

Answers

Answered by lakshmarali
1

write nearly I can't understand this Q. A.

Answered by sharmaridhima008
0

Answer:

hope it helps& pls mark as brainliest pls

Attachments:
Similar questions