9. The cost of 1 kg Apple is ₹ 401/5 . Find the cost of 24/5 kg Apple. *
Answers
Answered by
4
Answer:
Pls. Mark me the brainliest if you really like it.
Step-by-step explanation:
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/d01/6240aa97d12df19a9a4e1687b8b2dd7d.jpg)
Similar questions