a girl has eaten to units of an ice cream. should see by third icecream if I am you derived from 2nd unit of the ice cream is 20 utils. price of ice cream is 5 rupees per unit and m u m is for utils.
Answers
Answered by
7
Answer:
refer the attachment
hope it helps you
Explanation:
Mark me brainliest
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/ded/909e05995b2f6d81f7f4862829f72a43.jpg)
Answered by
0
Answer:
Mein aapko msg hi nhi kr paati ....I am fine and u ....aap konsi class mein ho....didi...and where r u from please dii...bta do
Similar questions