Computer Science, asked by ubhawana19, 6 months ago

A man bought one dozen banana from the market rupees 30 how much does a single banana cost use the logo primitives to solve the problem tell it method​

Answers

Answered by labheshgupta2004
0

are we suppose to give u answer in java or in which language ?  pls specify

Similar questions