A person earn ₹255----------30 days
Attachments:

Answers
Answered by
1
Answer:
in
Step-by-step explanation:
₹255× 30 = 6,750
51 ×30 = 1,530
he earn ₹6,750
and spent ₹1,530 (in 30) days
he saves = ₹ 5,220
Similar questions