English, asked by skmadarvali389, 1 year ago

A trader bought orange for rs 600 and bananas for rs 600.the price of a bannana per kg is 5 rs lessthan the price of orange ler kg. So he got 4 kg more bananas than orange. What is the price of orange per kg

Answers

Answered by raghvendrajputjhinjh
0

Answer:

fgghjioooovhhiii hjjkkk jjjj

Explanation:

gvhejkeemeksooqkwkoowowkwkkosohqjjakai

Similar questions
Math, 6 months ago