Beth went to the market and boughtıą kg of sugar for? 25. How much would she
have to pay for 500 gm?
Answers
Answered by
1
Answer:
I don't understand?
Step-by-step explanation:
Answered by
0
Answer:
12.5
Step-by-step explanation:
We need to divide 25 by 2
Mark me as brainlist ✌️☺️
Similar questions
Social Sciences,
3 months ago
Sociology,
3 months ago
English,
7 months ago
Social Sciences,
7 months ago
Math,
1 year ago