Math, asked by shruti15632, 1 year ago

can u help me to slove this

Attachments:

Answers

Answered by jeevanantham78
0
Altogether buy a sugar @ 6 kg , & spends
Rs.192
Answered by saina17
0
Rs.192 is the answer.

please mark as brainlist.
Similar questions