If 3 dozen oranges costs 90 rupees.How many oranges can be bought for 225 rupees?
Answers
Answered by
0
Answer:
6
Step-by-step explanation:
please subscribe to my channel craft with Reet
Similar questions
Math,
3 months ago
Computer Science,
3 months ago
Social Sciences,
3 months ago
Social Sciences,
6 months ago
CBSE BOARD X,
6 months ago
History,
1 year ago
Physics,
1 year ago