if 4¾l juice cost 76 then 1 l will cost how much
Answers
Answered by
1
Answer:
1l = 16.................
Similar questions
Social Sciences,
4 months ago
English,
4 months ago
Math,
4 months ago
Physics,
9 months ago
Social Sciences,
9 months ago
Physics,
1 year ago