Miko buys four identical pencils and three identical pens for $5.90. Sharko buys two such pencils and three such pens for $4.30. How much does each pencil cost?
How much does each pen cost?
Answers
Answered by
0
Answer:
sgsggahuauahahhaha ajajjaa
Similar questions