please help... I'll follow u
Attachments:

Answers
Answered by
1
HERE IS YOUR ANSWER
so the speed of train S=25km/hr
the speed of train R=x+25
=25+25=50km/hr
so the speed of train S=25km/hr
the speed of train R=x+25
=25+25=50km/hr
Attachments:

jaygawas2004:
bhai Ye wrong hai yaar
Answered by
1
I hope this answer will help U ,☺
Thx for a question
Thx for a question
Attachments:

Similar questions
English,
8 months ago
Math,
8 months ago
Computer Science,
8 months ago
English,
1 year ago
Chemistry,
1 year ago