Math, asked by samyaksonawane03, 1 year ago

Please solve this..
Dont spam I need the answer.​

Attachments:

Answers

Answered by shreyaojha2
1

Step-by-step explanation:

number of total event=300-130=170

p(student that likes the game)=1/170.

Hope u like my answer

please like

and follow

if anything wrong please inform

Answered by mundhrashobha91
1

Answer:

hope this answer help you

Attachments:
Similar questions