Pls answer for this question.
Attachments:

Answers
Answered by
1
Answer:
Let take a example of a student.
Weight=40 kg
Height=125 cm
Result= =
=0.0016
Explanation:
Similar questions
Geography,
4 months ago
Biology,
4 months ago
Math,
7 months ago
Computer Science,
1 year ago
Computer Science,
1 year ago