Math, asked by aditiparimanik, 6 months ago


pls answer this question ​

Attachments:

Answers

Answered by arpitraj50
0

Answer:

280

Step-by-step explanation:

Cost of 1 pastry = 35

Cost of 8 pastries = 35 X 8 = 280

Hope this is helpful to you

Answered by Mrjaiswal09
0

Answer:

280

Step-by-step explanation:

cost of 1 pastry = 35

cost of 8 pastries = 35 x 8 = 280

Similar questions