plz answer the question plz
Attachments:

Answers
Answered by
0
Answer:
The double number line shows that 4 kilograms of almonds cost $34
Based on the ratio shown in the double number line, what is the cost for 5 kilograms of almonds?
The double number line shows that 4 kilograms of almonds cost $34
Based on the ratio shown in the double number line, what is the cost for 5 kilograms of almonds?Explanation:
Similar questions
India Languages,
3 months ago
Science,
3 months ago
Physics,
3 months ago
Social Sciences,
6 months ago
Math,
6 months ago
English,
1 year ago
Math,
1 year ago