Praneeta bought 3 1⁄2 m ribbon at ` 5 3/7per meter, 4 3/4 m cloth at ` 27 1⁄2 per meter. How much money did he spend?
Answer fast I will mark you brainyliest
Answers
Answered by
2
Answer:
hello ur answer is in pic
see you tube on pommi's education it will be upload education related video ,
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/d4c/a6e45c409fdd3c58505911fed66c806e.jpg)
Similar questions
Computer Science,
5 months ago
Physics,
5 months ago
English,
5 months ago
Environmental Sciences,
11 months ago
Biology,
1 year ago