Preeti bought 8,1/2kgof sugar for 242,1/4. Find the price of sugar per kg
Answers
Answered by
1
Answer:
81/2/2421/4=18/269 ok did you understand
Answered by
3
Answer:
28. 1/2 Hope it helps
please mark as brainliest please please
Similar questions
Geography,
6 months ago
Biology,
6 months ago
Social Sciences,
6 months ago
Hindi,
1 year ago
English,
1 year ago