Math, asked by ganeshprashadpohkriy, 10 months ago

raju bought oranges at the rate of 5 for Rs.4 and sold them at the rate of 4for Rs.5​

Answers

Answered by Itzsparklegirl
2

Complete the question!!!!

Answered by itzsparklegirl02
2

Complete the question...........!!!!!

Similar questions