school Conteen charges
Rs 4 for milk and
20Rs for lunch
How much money
do spend 5 days on
those thing?
each
please answer my question and follow me
Answers
Answered by
0
Answer:
120. Rs
Step-by-step explanation:
20+4 = 24
= 24 X 5
= 120
= 120. Rs
Plz follow me
Answered by
3
Answer:
thanks for your appreciation.
I will mark you as brainlielist. and follow
Similar questions