Selling price is rs 40 per unit. Variable cost is rs 24 per unit. Calculate p/v ratio
Answers
Answered by
0
Answer:
Selling price is rs 40 per unit. Variable cost is rs 24 per unit. Calculate p/v ratio
Similar questions
CBSE BOARD XII,
1 month ago
CBSE BOARD XII,
1 month ago
Social Sciences,
10 months ago
English,
10 months ago