Shelby wants to buy 10 yards of fabric that costs $2.49 per yard. How much money will Shelby need to purchase all the fabric?
Answers
Answered by
0
Answer:
she would need 10 * 2.49 = $24.9
Similar questions
English,
5 months ago
English,
11 months ago
Social Sciences,
11 months ago
Physics,
1 year ago
Business Studies,
1 year ago