Math, asked by playwithshreya, 2 months ago

Sohan bought rice at rupees 4800.75 per quintal due to fall in prices he sold it at rupees 4600.75 per quintal only find his loss per quintal​

Answers

Answered by gayathrivijaykathi
1

Answer:

fighghghghgghghghghghghghghg

Similar questions