solve all questions with explanation!
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/dd2/149d818d622f824b61cc1bef219d805c.jpg)
Answers
Answered by
0
Answer:
oh god i cant answer these many questions..
Step-by-step explanation:
Answered by
0
Answer:
cost of 4 dozen bananas = rupees 110.40
cost of I dozen bananas = 110.40/4
cost of
please follow me and mark me as a brainlinst
Similar questions