solve the problem please answer me fast
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/d30/bd73d9e5b803b0e9dfe2ddf9addba7fa.jpg)
Answers
Answered by
0
Answer:
dish cost 150 and milk cost 20
Answered by
1
Answer:
dish = 30 into 5 = ₹150
milk = 4 into 5 = ₹ 20
5940♂️
Step-by-step explanation:
see pofile and bainliest
Similar questions