Some toffees are bought at 11 for₹ 5 and the same number at 9 for ₹5. If the whole lot of toffees
is sold 10 for ₹5, find the gain or loss per cent.
pls give the whole process .pls
please please
Answers
Answered by
0
Answer:
bvfydssdcchjgfghkfcsfk
Answered by
1
hope it's help uhh , please mark me as brainlist ❤️❤️❤️❤️❤️
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/dcb/b80c99ecc5feebf9eac2e979c324a3b4.jpg)
Similar questions