The cost of 3\4 kg of sugar at rupees 12 per kg is
Answers
Answered by
0
Answer:
26 is correct mark mein brainiest
Answered by
22
Answer:
1 kg sugar =12 rupees
3/4 kg= 9 rupees
Step-by-step explanation:
hope it's help you okay folow me and mark my ans as brainliest and give me thanks
Similar questions