Math, asked by vidhibhandekar49, 2 months ago

the cost of 5 kg of sugar is rupees 137 one by two what is the cost of 1 kg sugar​

Answers

Answered by awdhesh7448
0

Answer:

substituting functioning sectionalism skeptical

Answered by samirpanchal0092
0

click on the image too see your answer , good evening.

Attachments:
Similar questions