the cost of 5pens is rs.100 find the cost of eachpen
Answers
Answered by
2
Answer:
Cost of each pen =5/100 =20
Hence cost of 1 pen =20
Answered by
0
Answer:
20
Step-by-step explanation:
Similar questions