Math, asked by arathiraj2255, 6 months ago

the price of 1 1/4 kilogram of apple is 75 ruppes what is the price of one kilogram apple? ​

Answers

Answered by lalitmohanyadav099
1

Answer:

27.27272727 is the answer

Similar questions