The price of 1kg sugar is 14 whole 1 by 2 then what will be the price of 3 whole 1 by 4 kg of sugar
Answers
Answered by
1
Answer:
see the attached pic for answer
mark brainliest if it help you
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/d58/b5a55ea25f3238881b536c3c3c73299c.jpg)
Similar questions