cost of 1 kg of Apple is rupees 81 kg of pineapples is rupees 35 1 kg of orange is rupees 50 and 1 kg of sugar is rupees 25 diseases 1 kg mixed fruit jam for making 15 kg of jam
Answers
Answered by
0
Answer:
it is mathematics not English
Similar questions
Environmental Sciences,
2 months ago
Math,
2 months ago
Math,
11 months ago
Math,
11 months ago
English,
11 months ago