Math, asked by kelytapia122, 11 months ago

find unit rate
Lily paid $6 for 3/8 lb of nuts.

Answers

Answered by kmdagar
3

Step-by-step explanation:

hope it's help u

mark me as brainlist plz

Attachments:
Similar questions