If cost of apples is five times cost of bananas, six times cost of oranges and two times cost of watermelon
Answers
Answered by
1
Answer:
Pls recheck the question, sorry I can't help you
Similar questions
Math,
6 months ago
Science,
6 months ago
Physics,
6 months ago
Computer Science,
1 year ago
Business Studies,
1 year ago
History,
1 year ago
History,
1 year ago