If P(E)=0.05,what is the probability of 'not E'???
Answers
Answered by
4
Step-by-step explanation:
P(notE)=1-0.05=0.95
Answered by
8
Step-by-step explanation:
Mark me BRAINLIST please
Attachments:

Similar questions
Math,
8 months ago
Social Sciences,
8 months ago
Hindi,
1 year ago
Math,
1 year ago
Math,
1 year ago