Math, asked by aroosaalam89, 7 months ago

one thousand cupcakes are sold at loss of Rs 520 . if one cupcake cost Rs 10.50 to make ,find the total selling price of all​

Answers

Answered by moupriyachakraborty2
0

Answer:

1050

Step-by-step explanation:

1000 multiplied by 10.50

Similar questions