PLS HELP!! NO SPAMMING THOUGH!!

Answers
Answer:
wait I will answer in 10 minutes
AAnswer:
Answer:Mark this as brainliest please
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:Look
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:Look 3 pounds of apple cost $5.25
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:Look 3 pounds of apple cost $5.25 So by using unitary method we’ll get
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:Look 3 pounds of apple cost $5.25 So by using unitary method we’ll get1 oz apples cost 5.25 /3 dollars
Answer:Mark this as brainliest please Step-by-step explanation:Look 3 pounds of apple cost $5.25 So by using unitary method we’ll get1 oz apples cost 5.25 /3 dollars1 oz apples cost $1.75nswer:
answer will be in 10 minutes