sugar ____ (cost) sixteen rupees a kilo
Answers
Answered by
4
Explanation:
Sugar costs sixteen rupees a kilo.
Similar questions
Math,
6 months ago
Math,
6 months ago
English,
6 months ago
Chemistry,
1 year ago
Computer Science,
1 year ago
Social Sciences,
1 year ago