the cost of 72 kg of rice is 329 by 4 find the cost of 45 by 4 kg of rice
Answers
Answered by
1
Step-by-step explanation:
I hope that this is helpful for you
make me brain list ❤️
have a good day
Attachments:
![](https://hi-static.z-dn.net/files/d8b/15a8020089514b5515e08f1bece354f3.jpg)
Similar questions