the total cost of 4 kg apples and 6 of orange is Rs 570 if the cost of 3 kg of Apples in the same as the cost of apples and orange
Answers
Answered by
0
Answer:
I trying but I don't find
Similar questions
English,
3 months ago
Chemistry,
3 months ago
Math,
7 months ago
India Languages,
7 months ago
English,
1 year ago